Zrinski slavio protiv Jadrana i zasjeo na prvo mjesto, Grobničan protiv Mladosti do vrijednih bodova za ostanak

Krešimir Milić • petak, 05.05.2023.

Otopila se prednost Pločana, a sad ih je prestigao i klub iz Jurjevca koji s minimalnom pobjedom danas preuzima čelo Druge NL. Grobničan minimalnim slavljem protiv Mladosti iz Ždralova do tri boda važna u borbi za ostanak…

Vodi se borba za viši rang između Zrinskog Jurjevca, Jadrana LP i Sesveta u SuperSport Drugoj NL. Danas je važnu pobjedu u 26. kolu SuperSport Druge NL upisao Zrinski na domaćem terenu protiv Jadrana. Slavili su s 1:0, a strijelac je bio Petar Korov u 71. minuti.

Igraj na SuperSport Drugu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinski je tako šestom pobjedom u nizu zauzeo prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici, a prednost će pokušati zadržati u naredna četiri kola. Posljednje igraju protiv Sesveta, a ta utakmica bi mogla biti i odlučujuća za direktan plasman u SuperSport Prvu NL.

Jadran je trenutno na trećem mjestu i nema prava na kiks do kraja ukoliko želi držati korak i uhvatiti priliku za vratiti se na vrh.

Važnu pobjedu upisao je danas i Grobničan na domaćem terenu protiv Mladosti iz Ždralova. Slavljem od 1:0 golom Dražena Pilčića u 31. minuti došli su do vrijedna tri boda u borbi za ostanak. Trenutno su na 14. mjestu s 25 bodova, a u idućem kolu ih čeka gostovanje kod Trnja koje trenutno ima tri boda više i utakmicu manje.