Biuk strijelac u pobjedi protiv San Josea

Krešimir Milić • nedjelja, 21.05.2023.

Bivši igrač Hajduka zabio je gol za vodstvo već u trećoj minuti susreta. LA je slavio s 2:1…

Drugi gol za Los Angeles FC zabio je Stipe Biuk. Krilni napadač zabio je gol kojim je LA FC stigao do vodstva od 1:0 u trećoj minuti.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Strpljivi napad gradili su igrači Los Angelesa kratkim dodavanjima, a onda je lopta stigla do Biuka koji je ostao slobodan na vrhu kaznenog prostora. Uhvatio je vratara San Josea na krivoj nozi i zabio za 1:0.

Los Angeles FC je slavio s 2:1, a pobjedu im je doni Carlos Vela s bijele točke u sudačkoj nadoknadi. Jedini gol za goste zabio je Trauco.

Bio je to drugi Biukov gol u dresu kluba u koji je stigao prošle zime.

Bivši igrač Hajduka oiša je u MLS na zimskom prijelaznom roku za šest i pol milijuna eura uz milijun i pol eura mogućih bonusa. Najavljen je u Americi kao potencijal za postati veliko pojačanje aktualnih prvaka, a tamo mu je trenutni učinak dva gola i asistencija za 12 nastupa.