Ostali sportovi

Novi poraz odbojkaša, Ukrajinci prejaki u Zadru

Petar Jenjić • nedjelja, 11.06.2023.

Hrvatska muška odbojkaška reprezentacija upisala je novi poraz u Europskoj zlatnoj ligi. Ponovno je s 3-0 u setovima bolja bila Ukrajina...

Četvrti nastup u Europskoj zlatnoj ligi zaključen je porazom hrvatske odbojkaške reprezentacije koja je danas na Višnjiku odigrala prvu domaću utakmicu.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon poraza u gostima s 3-0, danas su hrvatski odbojkaši poraženi istim rezultatom od reprezentacije Ukrajine koja je ipak najbolja u skupini B. Ima maksimalnih 12 bodova bez izgubljenog seta.

Prvi set dobila je sa 25:17, dok je preostala dva dobila nešto teže, s 25:21 i 25:22. Tako je ostala na vrhu skupine i apsolutno opravdala ulogu favorita.

U drugoj utakmici skupine Belgija je s 3-0 bila bolja od Sjeverne Makedonije koja je tako stigla na šest bodova. Makedonci imali pet, a Hrvatska samo jedan.

14. lipnja gostovat će Sjeverna Makedonija, a četiri dana kasnije i Belgija za kraj natjecanja.