Japan napunio mrežu Salvadora, do vodstva došli već u prvoj minuti

Krešimir Milić • četvrtak, 15.06.2023.

Salvador je ostao s igračem manje već u trećoj minuti. Japanci su to iskoristili maksimalno i slavili sa 6:0 u prijateljskom susretu…

Vrijeme reprezentativne stanke iskoristili su Japan i Salvador za prijateljsku utakmicu na Toyota stadionu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slavili su domaćini s visokih 6:0, a tome je uvelike kumovala i činjenica da su gosti ostali s igračem manje već u trećoj minuti. Ronald Rodriguez Gomez dobio je izravni crveni karton u trećoj minuti, no Japan je do vodstva došao već u prvoj minuti susreta.

U vodstvo je domaćine doveo Taniguchi u prvoj minuti, a u četvrtoj iz jedanaesterca zabio je Ueda za 2:0. Vodstvo su nastavili povećavati Kubo (25.) i Doan (44.) u prvom dijelu.

Zabio je Ueda i u 52. minuti, ali gol je poništen zbog zaleđa, no onaj u 60. koji je zabio Nakamura nije pa je na semaforu bilo 5:0 za Japan. Konačnih 6:0 postavio je Furukashi u 73. minuti.

Japan će u ovoj reprezentativnoj stanci odigrati još jedan prijateljski susret, a ugostit će 20. lipnja Peru. Salvador će s druge strane nastaviti svoju azijsku turneju i 20. lipnja će biti gost Južne Koreje.