Peti nositelj zaustavio Serdarušića na putu do četvrtfinala u Caliju

Branimir Korać • četvrtak, 22.06.2023.

Nino Serdarušić nije uspio izboriti prolaz u četvrtfinale Challengera u Caliju. Bolji je bio Argentinac Santiago Rodriguez Taverna...

Nino Serdarušić zaustavljen je u osmini finala turnira u Caliju. Peti nositelj Santiago Rodriguez Taverna svladao ga je u dva seta.

Igraj na mečeve turnira u Caliju na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Argentinac je trebao za pobjedu dva sata, iako Serdarušić nije uzeo niti set, nije Rodriguez Taverna imao jednostavan posao.

U prvom setu Serdarušić je prvi došao do breaka, Argentinac se vratio, imao je hrvatski tenisač 0:40 kod 4:4, ali nije iskoristio i set je otišao u tie-break. Tamo je Rodriguez Taverna poveo s 5:1, brzo se odvojio i uzeo taj gem sa 7:5.

U drugom setu samo u jednom gemu igrači su došli do break prilika i to na žalost u gemu u kojem je servirao Serdarušić. Rodriguez Taverna je kod 3:3 napravio break koji je čuvao do kraja meča.

Challenger Cali, drugo kolo:
Santiago Rodriguez Taverna (Argentina, 5) - Nino Serdarušić (Hrvatska) 7:6(5), 6:4