Štimčeva Indija svladala Nepal i potvrdila prolazak skupine

Petar Jenjić • subota, 24.06.2023.

Reprezentacija Indije stigla je i do druge pobjede na južnoazijskom prvenstvu. Danas je rezultatom 2:0 bila bolja od Nepala...

Do druge pobjede u drugom susretu na Južnoazijskom prvenstvu stigla je reprezentacija Indije koju vodi Igor Štimac. Danas je slavila protiv Nepala rezultatom 2:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, da bi u nastavku Indijci ipak stigli do punog plijena. Prvo je u vodstvo doveo Sunil Chhetri u 61. minuti na asistenciju Naorema Singha.

Asistent za prvi gol potvrdio je pobjedu svoje reprezentacije pogotkom u 70. minuti. Do kraja se rezultat nije promijenio, a Indija već osmu utakmicu zaredom nije primila pogodak.

U drugoj utakmici skupine Kuvajt je s 4:0 bio bolji od Pakistana te će upravo s Indijom igrati za prvu poziciju. Dvoboj je na rasporedu 27. lipnja.