Stromgodest nanio prvi poraz Bodo/Glimtu u prvenstvu

Krešimir Milić • nedjelja, 25.06.2023.

Sve do danas trajala je dominacija i niz bez poraza Bodo/Glimta u norveškom prvenstvu. 11 utakmica bili su bez poraza i jurišaju prema novom naslovu prvaka…

Prvi poraz ove sezone u prvenstvu pretrpio je norveški Bodo/Glimt. Furiozno su krenuli ove sezone s 11 utakmica bez poraza, a imaju i prednost od osam bodova ispred trenutno drugoplasiranog Tromsa te deset ispred trećeplasiranog Branna.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Niz nepobjedivosti od deset pobjeda i jednog remija porazom je prekinuo danas Stromgodest na domaćem terenu. Trenutno deseta momčad prvenstva slavila je s 2:0.

Poveli su golom Brunesa u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, a na 2:0 konačan rezultat postavio Gulliksen u 95. minuti.

Bodo/Glimt je prvi s 31 bodom, a Stromgodest drži trenutno deseto mjesto s 14 bodova.