Mili Poljičak preskočio prvu prepreku u Švicarskoj, Bjelorus uhvatio pet gemova

Branimir Korać • srijeda, 05.07.2023.

Mili Poljičak upisao je prvu pobjedu na ITF turniru u Klostersu. U susretu prvog kola bio je bolji od Bjelorusa Timofeja Stepanova...

Nakon što nije uspio proći u drugo kolo kvalifikacija Wimbledona, Mili Poljičak prijavio je nastup na ITF turniru u Klostersu gdje je izborio drugo kolo.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poljičak je na startu igrao protiv Bjelorusa Timofeja Stepanova i upisao je pobjedu u dva seta.

Hrvatski tenisač bez problema je došao do prvog seta sa 6:1, u drugom setu Stepanov je pružio jači otpor, ali Poljičak je uzeo set sa 6:4 i prošao dalje.

U drugom kolu igrat će protiv boljeg iz dvoboja dvojice domaćin igrača Manfredija Grazianija i Yannika Steineggera.