Maribor visoko slavio protiv Varaždina uz dva gola Brnića

Petar Jenjić • četvrtak, 06.07.2023.

Maribor nije imao prevelikih problema protiv Varaždina u prijateljskoj utakmici. Slovenska momčad slavila je s visokih 6:2 uz dva pogotka Ivana Brnića...

Nogometaši Varaždina odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Maribora koji se posebno iskazao i upisao vrlo visoku pobjedu. Dvoboj je završio rezultatom 6:2 u korist slovenske momčadi.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U šestoj minuti u vodstvo ih je doveo Arnel Jakupović, da bi Marin Pilj tri minute kasnije donio Varaždincima poravnanje. To je trajalo do 18. minute kada je mrežu zatresao Ivan Brnić.

Na 3:1 u 37. minuti povisio je bivši igrač Varaždina Itsuki Urata, da bi do kraja poluvremena još po jednom poentirali Brnić i Jakupović.

Austrijski nogometaš kompletirao je hat-trick u 53. minuti, a do kraja je Varadžin uspio malo ublažiti poraz. Strijelac je u 89. minuti bio Martin Pajić.