Ivana Dojkić upisala novi poraz sa Seattle Stormom, Sun upisao visoku pobjedu

Branimir Korać • petak, 07.07.2023.

Noćas je u WNBA-u na rasporedu bila svega jedna utakmica i to je Seattle Storm gostovao kod Connecticut Suna i upisao uvjerljiv poraz 93:73...

Seattle Storm upisao je četvrti uzastopni poraz, kod jedne od najboljih ekipa lige, Connecticut Suna, poražen je 93:73.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sun je treća ekipa lige, bolji su samo Las Vegas Aces koji ima tek jedan poraz te New York Liberty koji ima omjer 12-4, Sun je sada na omjeru 13-5.

S druge strane Storm je omjerom tek pretposljednja ekipa lige sa svega četiri pobjede dosad, a ovaj poraz je ujedno i četvrti poraz zaredom.

Sve je riješeno vrlo brzo, već prva četvrtina donijela je odluku o pobjedniku, naime Sun ju je dobio s 29:6 i u nastavku susreta nije dopustio senzacionalan preokret.

U pobjedničkom sastavu po 16 poena upisale su DeWanna Bonner (sedam skokova) i Alyssa Thomas (pet skokova, sedam asistencija).

Kod Seattlea Jewell Loyd završila je s 22 poena, a Ivana Dojkić za 22 minute upisala je pet poena (0/2 za dva, 1/1 za tri, 2/2 slobodna).