Lokomotiva poražena od Anderlechta, Belgijci iskoristili svoje prilike

Branimir Korać • petak, 07.07.2023.

U drugom pripremnom susretu na pripremama u Nizozemskoj, Lokomotiva je igrala protiv Anderlechta koji je bio uspješniji s 3:1...

Drugi susret na pripremama u Nizozemskoj za Lokomotivu nije bio onako uspješan kao prvi. U prvom su Lokosi bili bolji od atenskog AEK-a s 1:0, a u drugom su poraženi od Anderlechta s 3:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Anderlecht je već u prvom poluvremenu došao do dva gola prednosti, Lokomotiva je smanjila odmah na početku drugog dijela, ali Anderlecht je ubrzo uzvratio.

Do 33. minute pogodaka nije bilo, a onda Amadou Diawara pogađa za vodstvo Anderlechta. U posljednjim trenucima prvog poluvremena, taman kada se čekao kraj prvog dijela, Benito Raman podiže na 2:0.

U 55. minuti Lokomotiva kažnjava veliku pogrešku u obrani Anderlechta, Belgijci su se poigravali u svojih 16 metara, panično izbili loptu nakon pritiska, na rub 16 metara gdje natrčava Indrit Tuci i smanjuje na 2:1.

Anderlecht je ipak ubrzo došao do pogotka za povratak na plus dva, Theo Leoni pogodio je za konačnih 3:1.

Lokomotivi su još preostali susreti protiv Genta i Charleroija.