Duje Ajduković pao u trećem setu i ostao bez finala turnira u Troyesu

Branimir Korać • subota, 08.07.2023.

Duje Ajduković nije uspio doći do finala Challengera u Troyesu. U polufinalu ga je svladao domaći igrač Manuel Guinard...

Završen je sjajan tjedan za Duju Ajdukovića. Na Challengeru u Troyesu morao je igrati kvalifikacije, ali je svejedno prošao do polufinala u glavnom turniru gdje ga je zaustavio Manuel Guinard.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ajduković je do trećeg seta izgledao dobro, ali onda je ostao bez goriva i dosta lako izgubio treći set i ujedno i meč.

Prvi set Guinard je osvojio bez problema, prijetio je od početka, a nakon što je Ajduković poveo s 3:2, Francuz je povezao četiri gema i uzeo set.

U drugom setu zamijenjene uloge. Ajduković je bio taj koji je poveo s duplim breakom, Guinard je vratio jedan izgubljeni servis, ali ne više od toga te je odluka pala u trećem setu.

U trećem setu sve je bilo u znaku Guinarda, Ajduković je u cijelom setu osvojio samo pet poena i upisao je poraz.