Skroman nastup Ivane Dojkić u porazu Seattlea

Petar Jenjić • nedjelja, 23.07.2023.

Seattle Storm noćas je upisao poraz na domaćem terenu. Protivnik je bio Chicago Sky koji je tako prekinuo svoj niz od četiri uzastopne izgubljene utakmice...

Seattle Storm sada već dosta dugo ne zna za pobjedu u WNBA ligi, a noćas je upisao deveti uzastopni kojim ostaje prikovan za dno ljestvice s omjerom 4-18.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Noćas su ugostile Chicago Sky, momčad koja je izgubila zadnje četiri utakmice, ali je taj niz noćas prekinula. Gošće su slavile rezultatom 90:75 i stigle na omjer od devet pobjeda i 13 poraza.

Nakon prvog poluvremena imale su vodstvo od 17 razlike (49:32), Seattle je uspio smanjiti zaostatak u trećoj dionici na minus devet, no više od toga nije išlo.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Kahleah Copper s 29 poena, a kod Seattlea Ezi Magbegor s 14 koševa.

Ivana Dojkić na terenu je za svoju ekipu provela tek osam minuta i dodala dva koša (1/1 za dva, 0/1 za tricu) i jednu asistenciju.