Dodig u paru s Chan do drugog kola mješovitih parova!

Petar Jenjić • nedjelja, 09.07.2023.

Do pobjede na startu turnira mješovitih parova u Wimbledonu stigao je i Ivan Dodig. U kombinaciji s Latishom Chan slavio je u tri seta protiv Rohanna Bopanne i Gabriele Dabrowski...

Ivan Dodig izborio je 2. kolo Wimbledona u konkurenciji mješovitih parova s Latishom Chan iz Tajvana. U tri su seta izbacili šeste nositelje Rohana Bopannu i Gabrielu Dabrowski.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatsko-tajvanska kombinacija, koja je već jednom osvojila Wimbledon, i to 2019. godine, danas je slavila sa 6:7, 6:3, 6:4 nakon dva sata i osam minuta igre.

Po dva breaka sa svake strane vidjeli smo u prvom setu pa smo gledali i 13. igru. U njoj su Bopanna i Dabrowski bili bolji sa 7:5. Međutim, u preostala dva, Dodig i Chan dopustili su tek jednu break priliku protivnicima kojima su dva puta, po jednom u svakom setu, oduzeli servis.

U sljedećoj rundi čekaju bolje iz dvoboja Lammons/Olmos - Salisbury/Watson koji bi svoj meč trebali odigrati u toku današnjeg dana, ako vrijeme posluži.