Branimir Korać • srijeda, 26.07.2023.

Nastavljen je sjevernoamerički Liga kup u kojem nastupaju klubovi iz MLS-a i meksičkog najvišeg razreda, a Inter Miami na krilima Lionela Messija niže pobjede...

Nakon debija protiv Cruz Azula i pogotka u sudačkoj nadoknadi za pobjedu 2:1, Leo Messi u drugom kolu u skupini startao je protiv Atlante i nosio Inter Miami do nove pobjede.

Igraj na utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Messi je odigrao veliku utakmicu, postigao je dva pogotka, dodao i asistenciju te bio prvo ime susreta. Na travnjak je istrčao s kapetanskom trakom i stvarao je razliku, ono što radi cijelu karijeru.

Na poluvremenu je na semaforu stajalo već 3:0, Messi je bio strijelac prva dva pogotka dok je treći dodao također noćas raspoloženi Robert Taylor.

U drugom dijelu Taylor je dodao još jedan pogodak i to na Messijevu asistenciju za konačnih 4:0 i uvjerljivu pobjedu Intera koji je osigurao prvo mjesto u skupini te prolaz u šesnaestinu finala.

Messi je na travnjaku bio do 78. minute, a nešto ranije teren je napustio njegov prijatelj iz Barcelone Sergio Busquets.