Benzema debitirao fantastičnim golom za pobjedu

Krešimir Milić • petak, 28.07.2023.

Bivši napadač Real Madrida bio je strijelac u pobjedi Al-Ittihada protiv ES Tunisa u Arab Club Champions Cupu. Zabio je u svom debiju za saudijski klub…

Nije se dugo čekalo na prvi gol Karima Benzeme u dresu Al-Ittihada. Već u svojoj prvoj utakmici zabio je francuski napadač gol za saudijski klub.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U Arab Club Champions Cupu susreli su se protiv ES Tunisa i slavili s 2:1.

Benzemin gol bio je za pobjedu, a zabio ga je u 57. minuti kad je raspalio iz daljine i pogodio same rašlje za 2:1. Ranije je Benzema bio asistent Abderrazaku Hamdallahu u 32. minuti za 1:1. Za ES Tunis jedini gol zabio je Ousemma Bouguerra u 26. minuti.

Francuski napadač stigao je u Al-Ittihad ovog ljeta i potpisao trogodišnji ugovor po kojem bi trebao zarađivati 200 milijuna eura godišnje. Osim Benzeme u ovoj utakmici je igrao i N'Golo Kante koji je stigao ovog ljeta iz Chelseaja.