Stanišić donio pobjedu Bayernu, Beljo strijelac u slavlju Augsburga

Branimir Korać • subota, 29.07.2023.

Polako se približava početak sezone u ligama petice, klubovi odrađuju pripremne dvoboje, a u pobjedama Bayerna i Augsburga važne uloge imali su hrvatski reprezentativci...

Bayern je odradio pripremni dvoboj protiv Kawasakija i upisao je tijesnu pobjedu 1:0 i to zahvaljujući Josipu Stanišiću koji je bio jedini strijelac na susretu.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Stanišić je ušao u igru na poluvremenu umjesto Mazraouija i desetak minuta kasnije postigao je jedini pogodak na susretu.

Hrvatski reprezentativac osvojio je loptu u sredini, razmijenio je dodavanje s Gravenberchom i nakon toga lijepo pogodio za pobjedu.

Uspješan je bio i Augsburg koji je igrao protiv Regensburga i upisao je pobjedu 3:2. Vodio je 3:0, a Regensburg je do kraja uspio ublažiti poraz.

Vodeći pogodak na susretu u 35. minuti postigao je Dion Drena Beljo, a nakon što je načeo mrežu Regensburga, stigla su još dva pogotka preko Gumnyja i Demirovića.

Eichinger i Ganaus u završnici susreta samo su smanjili na konačnih 3:2.