Loš nastup Ćorića i poraz od lucky losera

Petar Jenjić • utorak, 08.08.2023.

Borna Ćorić izgubio je na startu Masters turnira u Torontu, a bolji je od njega bio Aleksandar Vukić. Australac je slavio u dva seta...

Nakon što se Grigor Dimitrov povukao s Mastersa u Torontu, Borna Ćorić za protivnika je u prvom kolu imao lucky losera Aleksandra Vukića koji nastupa za Australiju.

Igraj na Masters u Torontu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Međutim, ne samo da je hrvatski tenisač izgubio meč, nego nije imao niti prave šanse protiv trenutno 62. na ATP ljestvici. Vukić je u njihovom prvom međusobnom dvoboju uspio doći do pobjede.

Nakon jednog sata i 14 minuta igre slavio je sa 6:2, 6:3 i sada ga u drugom kolu očekuje meč protiv Sebastiana Korde koji je u dva seta izbacio Tomasa Etcheverryja.

Vukić je dva puta u prvom setu oduzeo servis hrvatskom tenisaču, a jednom u drugom. Kod servisa za meč Ćorić je imao prvu i jedinu break priliku na cijelom meču, no nije je uspio iskoristiti.