Ronaldo golom iz jedanaesterca odveo Al Nassr u finale Arapskog kupa prvaka

Krešimir Milić • srijeda, 09.08.2023.

Brozović je igrao cijelu utakmicu protiv iračkog Al Shorta. U finalu čekaju boljeg iz ogleda Al Hilala i Al Shababa…

Saudijski klub Al Nassr nastavlja s pobjedama na krilima Cristiana Ronalda. U Arapskom kupu prvaka stigli su do finala nakon što su u polufinalu bili bolji od iračkog prvaka Al Shorta.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Al Nassr je bio bolji s 1:0, a jedini gol na susretu zabio je Ronaldo u 75. minuti iz jedanaesterca. Zabio je Ronaldo i u 31. minuti, ali taj zgoditak je poništen nakon VAR provjere zbog zaleđa.

Za Al Nassr je igrao u ovoj pobjedi i hrvatski veznjak Marcelo Brozović koji je utakmicu odradio u punoj minutaži.

Al Nassr u finalu čeka bolje iz polufinalnog ogleda između Al Hilala i Al Shababa.