Dodig i Krajicek zapeli u drugom kolu Toronta

Krešimir Milić • četvrtak, 10.08.2023.

Bolji su bili Arevalo i Rojer s 2:0 u setovima protiv američko-hrvatske kombinacije. Slavili su u sat i 37 minuta igre…

Američko-hrvatski par Austin Krajicek i Ivan Dodig zaustavljeni su u drugom kolu ATP Masters 1000 turnira u Torontu u konkurenciji parova. Ovogodišnji osvajači Roland-Garrosa bili su drugi nositelji turnira i slobodni u prvom kolu, a u drugom je bila bolja kombinacija Nizozemska i Salvadora.

Igraj na Masters u Torontu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slavili su protiv njih Marcelo Arevalo i Jean-Julien Rojer, par protiv kojeg su Dodig i Krajicek slavili otkako igraju skupa samo jednom u četiri dosadašnja meča.

Arevalo i Rojer upisali su svoju treću pobjedu protiv njih u sat i 37 minuta igre, a slavili su sa 6:3, 7:6.

U prvom setu napravili su break za 3:1 i održali prednost do kraja seta, a u drugom nije bilo većih uzbuđenja. Servisi se nisu gubili sve do tie-breaka, a imao je američko-hrvatski par kod 6:5 i set loptu koju nisu iskoristili. Tamo Dodig i Krajicek gube dva servisa, a kasnije tu razliku nisu uspjeli stići što koriste Arevalo i Rojer za pobjedu.

U idućem kolu igrat će protiv boljih iz meča parova meksičko-francuske kombinacije Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin i Francuza Sadio Doumbia/Fabien Reboul.