Ostali sportovi

Mlade američke odbojkašice osvojile Svjetsko juniorsko prvenstvo

HINA, Krešimir Milić • subota, 12.08.2023.

Hrvatska je zauzela peto mjesto nakon što je u svojoj posljednjoj utakmici svladala Tajland sa 3:0. Bronačanu medalju je osvojila Italija koja je u četvrtfinalu bila bolja od Hrvatske…

Mlade odbojkašice SAD-a osvojile su naslov svjetskih prvakinja do 19 godina, one su u finalu SP-a u Osijeku velikim preokretom svladale vršnjakinje iz Turske sa 3:2 (20:25, 23:25, 25:22, 25:16, 15:10).

Igraj na odbojkaške mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Brončanu medlaju osvojila je Italija koja je u dvoboju za treće mjesto svladala Japan sa 3:2 (19:25, 25:14, 22:25, 25:23, 16:14).

Hrvatska je zauzela peto mjesto nakon što je u svojoj posljednjoj utakmici svladala Tajland sa 3:0 (25:15, 25:19, 25_23).

Hrvatska je imala dobar niz do četvrtfinala u kojem je slavila Italija s 3:2. Nakon poraza od Talijanki upisale su pobjedu protiv Brazilki u razigravanju za borbu za peto mjesto s 3:2 u setovima.