Rangersi vrlo uvjerljivi u drugom kolu uz asistenciju Borne Barišića

Branimir Korać, HINA • subota, 12.08.2023.

Nakon neočekivanog poraza na startu, Rangersi su se oporavili i upisali uvjerljivu pobjedu u drugom kolu škotskog prvenstva. Ceh je platio Livingston...

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za drugi gol u 4:0 (1:0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Livingstona u susretu drugog kola škotskog prvenstva.

Igraj na utakmice škotskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Barišićev ubačaj u 78. minuti Danilo je glavom proslijedio u mrežu za 2:0. Prije toga domaće je u prednost doveo Lammers u 10. minuti, da bi u završnici Sima u 84. i Dowell u 90. minuti postavili konačni rezultat.

Barišić je odigrao čitav susret za Rangers kojemu su ovo prva tri boda u novom prvenstvu.