Torshavn uoči uzvrata protiv Rijeke lako slavio u prvenstvu

Petar Jenjić • nedjelja, 13.08.2023.

U susretu 18. kola prvenstva Farskih Otoka, B36 Torshavn slavio je kao domaćin protiv TB Tvoroyrija. Po dva pogotka postigao je u svakom poluvremenu i tako napravio dobru uvertiru uoči uzvrata protiv Rijeke...

B36 Torshavn upisao je novu prvenstvenu pobjedu na Farskim Otocima, kao dobru uvertiru za uzvrat protiv Rijeke u trećem pretkolu Konferencijske lige.

Igraj na Rijeka - B36 Torshavn na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U susretu 18. kola tamošnje Premier lige, na domaćem je terenu slavio protiv TB Tvoroyrija rezultatom 4:0, čime ostaje čvrsto na trećem mjestu s 40 bodova, jednim manje od HB Torshavna i osam manje od vodećeg Klaksvika.

Za 1:0 u 29. minuti zabio je Valerijs Šabala, da bi do kraja poluvremena poentirao Magnus Egilsson koji je poentirao i za 3:0 u 72. minuti. Konačan rezultat u 91. minuti postavio je Simunn Solheim.

Podsjetimo, Rijeka je u prvom susretu slavila s 3:1 i na uzvrat na Rujevici ulazi kao veliki favorit. Utakmica se igra u četvrtak od 20:15 sati.