Adana Demirspor uoči uzvrata u Osijeku upisala tijesnu prvenstvenu pobjedu

Petar Jenjić • nedjelja, 13.08.2023.

Nogometaši Adana Demirspora upisali su pobjedu na startu nove sezone turskog prvenstva. Na domaćem terenu svladali su Rizespor rezultatom 2:1...

Krenulo je prvenstvo Turske, a svoju prvu utakmicu odigrao je i Osijekov protivnik u trećem pretkolu Konferencijske lige - Adana Demirspor koja je kod kuće igrala protiv Rizespora.

Igraj na tursko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon visoke pobjede protiv hrvatskog kluba, Adana je večeras pred svojim navijačima upisala i prvenstvenu pobjedu, a slavila je rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo u 27. minuti susreta preko Younesa Belhande na asistenciju Cherifa Ndiayea. Rezultat se nije mijenjao sve do same završnice susreta kada smo vidjeli dva pogotka.

Do poravnanja su stigli gosti u 88. minuti preko Johna Maryja, ali 1:1 je na semaforu stajalo samo tri minute. Tada je Yusuf Erdogan zabio za pobjedu svoje momčadi.