Serdarušić i Ajduković upisali pobjedu na startu turnira u talijanskom Todiju

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 14.08.2023.

Hrvatski tenisači Nino Serdarušić i Duje Ajduković bili u uspješni u prvom kolu Challengera u Todiju. Obojica su slavila u dva seta...

Dobar start hrvatskih predstavnika na Challengeru u Todiju, Nino Serdarušić i Duje Ajduković krenuli su pobjedom.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Serdarušić je u prvom kolu igrao protiv Španjolca Oriola Roce Batalle te je upisao pobjedu u dva seta.

Prvi set Serdarušić je dobio sa 6:3 da bi u drugom setu Španjolac vodio 4:2, Serdarušić se vratio i zatim slavio u tie breaku gdje je iskoristio četvrti meč loptu.

U drugom kolu igrat će protiv Talijana Francesca Maestrellija ili Giorgija Tabacca.

Duje Ajduković imao je lakši posao i jednostavnije je došao do pobjede. Protivnik je bio također Španjolac Javier Barranco Cosano, a Ajduković je slavio sa 6:3, 6:4.

Ajduković će paku drugom kolu igrati protiv Španjolca Carlosa Sancheza Jovera ili Talijana Fabrizija Andalora.