Mihaela Bradovski • utorak, 15.08.2023.

Prošle sezone Benfica je osvojila naslov prvaka Portugala, ali ove sezone nije najbolje krenula u obranu titule. Poražena je u prvom kolu od Boaviste s 3:2...

Prošlog tjedna Benfica je slavila u Superkupu protiv Porta s 2:0, a Petar Musa bio je strijelac i jedan od junaka lisabonskog diva.

Igraj na utakmice portugalskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sinoć se našao u drugoj ulozi, u ulozi tragičara nakon što je zaradio isključenje u porazu od svog bivšeg kluba Boaviste.

Benfica je vodila 1:0 golom Di Marije, ali u početnim minutama drugog dijela ostaje bez hrvatskog napadača. Musa je bio u borbi za loptu, prvi je došao do nje, ali noga mu prelazi preko lopte nakon čega je nagazio domaćeg igrača i odmah mu je pokazano da napusti igru. (VIDEO)

Boavista je ubrzo izjednačila da bi u 75. minuti Rafa Silva vratio prednost na stranu Benfice.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi Boavista golovima Lourenca i Boženika radi preokret i odlazi do pobjede 3:2.