Čehinja ipak prejaka za Petru Martić u Cincinnatiju

Petar Jenjić • srijeda, 16.08.2023.

Petra Martić nije uspjela izboriti osminu finala Mastersa u Cincinnatiju. Bolja je od nje u tri seta bila Čehinja Karolina Muchova...

Do nove pobjede u Cincinnatiju nije uspjela doći Petra Martić koja je u drugom kolu za protivnicu imala 17. tenisačicu svijeta, Karolinu Muchovu iz Češke.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U njihovom drugom međusobnom dvoboju Muchova je stigla do prve pobjede, a večeras je slavila u tri seta. Bilo je 6:3, 3:6, 6:3 nakon dva sata i 32 minute provedene na terenu.

Muchova je u meč krenula s vodstvom od 3:3, a Martić se vratila na 3:3, međutim, do kraja nije uspjela dobiti nijedan gem. U drugom setu vidjeli smo jedan break, a napravila ga je hrvatska tenisačica za poravnanje rezultata.

U prvom gemu trećeg seta Martić je propustila tri break šanse, nakon toga protivnica joj je oduzela servis, a svoj uspjela sačuvati do kraja.