Rukometaši Zagreba poraženi od Barcelone, debitirao sin bivšeg reprezentativca

Mihaela Bradovski • četvrtak, 17.08.2023.

U drugom susretu jakog turnira u Doboju, rukometaši Zagreba poraženi su od Barcelone s 31:25. Dugo je Zagreb držao priključak i pao je tek u posljednjih 15 minuta...

Nakon pobjede protiv Celja, još jedna jaka provjera za rukometaše Zagreba u Doboju. Odigrali su dobru utakmicu protiv Barcelone, posebno u prvih 45-50 minuta, a u završnici su Katalonci ipak pojačali gas i otišli do pobjede.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Barcelona je potvrdila kvalitetu i kako ima veliku širinu kadra, te je u završnici dodatno pritisnula gas i podigla ritam što je Zagreb ipak teže pratio.

No, Slavko Goluža može biti zadovoljan većim dijelom susreta s obzirom da su njegovi igrači bili ravnopravan protivnik jednoj od najjačih europskih momčadi.

U Zagrebovom sastavu po pet pogodaka postigli su Karpo Sirotić i Matic Suholežnik, a kod Barcelone čak deset golova zabio je Hampus Wanne dok su po pet dodali Dika Mem i Aleix Gomez.

Valja istaknuti i kako je debi upisao Petar Šprem, sin bivšeg hrvatskog reprezentativca Gorana Šprema.