Krešimir Milić • subota, 19.08.2023.

Hrvatski napadač bio je strijelac za Gil Vicente u porazu u Guimaraesu. Bio mu je to prvi gol u portugalskom klubu…

Bivši napadač Dinama Roko Baturina zabio je prvi gol u dresu Gil Vicente u koji je stigao ovog ljeta. Brat velike Dinamove nade Martina, zabio u porazu Gil Vicentea na gostovanju kod Vitorije Guimaraes koja je slavila s 2:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Golova nije bilo sve do 55. minuti kad je strijelac bio Baturina za vodstvo gostiju od 1:0. To veselje nije dugo trajalo jer su domaći izjednačili preko Tiaga Silve u 62. minuti.

Konačni rezultat na 2:1 postavio je Nelson Luz u 82. minuti. Baturina je igrao do 63. minute kad ga je zamijenio Laurindo Aurelio.

Gol Baturine možete pogledati OVDJE.

Bio je ovo treći nastup Baturine za portugalski klub i prvi gol, a njegova momčad nalazi se trenutno na trećem mjestu portugalskog prvenstva.