Franko Andrijašević krasnim pogotkom odveo Kineze u Ligu prvaka

Mihaela Bradovski • srijeda, 23.08.2023.

Kineski Zhejiang Professional izborio je nastup u Azijskoj Ligi prvaka nakon što je u kvalifikacijskom dvoboju s 1:0 bio bolji od tajlandskog Port MTI-a...

Iako je bio u statusu favorita do kojeg se očekivalo da bez neke drame nadjača Tajlanđane, Zhejiang Professional imao je dosta problema i namučio se na putu do prolaza.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tek jedan pogodak što je držalo dvoboj otvorenim skroz do njegovog kraja, ali domaćin je ipak izdržao i izborio i tu minimalnu pobjedu.

Strijelac jedinog pogotka za kinesku momčad bio je hrvatski internacionalac Franko Andrijašević koji je u 51. minuti na dodavanje Brazilca Leonarda pogodio za pobjedu.

Andrijašević je odigrao cijelu utakmicu dok je još jedan bivši igrač Hajduka Jean-Evrard Kouassi igrao do 86. minute.

Andrijaševićev pogodak pogledajte ovdje.