Los Angeles FC uvjerljiv protiv Rapidsa, Biuk dobio minutažu u drugom dijelu

Krešimir Milić • četvrtak, 24.08.2023.

Pogurali su Colorado još dublje na dno ljestvice Zapadne konferencije MLS-a. Bivši nogometaš Hajduka igrao je od 73. minute u visokoj pobjedi Los Angelesa…

Los Angeles FC ima namjeru i ove sezone osvojiti MLS. Neće to biti lako svakako pored zvučnih imena koja su pojačavala konkurenciju, ali momčad aktualnih prvaka pokazala je još jedno da je na dobrom putu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Još jednom pobjedom učvrstili su se na drugoj poziciji u Zapadnoj konferenciji, a slavili su protiv Colorado Rapidsa koji drže začelje na prvenstvenoj ljestvici. Slavio je LA FC u ovoj utakmici s 4:0, a u visokoj pobjedi minutažu je dobio i Stipe Biuk.

Utakmica je bila riješena već u prvom dijelu golovima Bogusza (19.), Vele (29.) i Hollingsheada (36.), a konačnih 4:0 postavio je Olivera u 83. minuti. Bivši krilni napadač Hajduka Stipe Biuk ušao je s klupe u igru u 73. minuti.

U idućem kolu LA gostuje kod Charlottea, a iza toga na svom terenu dočekuje Messijev Inter Miami.