Krešimir Milić • četvrtak, 24.08.2023.

Nakon dva sata i 49 minuta igre hrvatski tenisač slavio je protiv domaćeg predstavnika s 2:1 u setovima. U četvrtfinalu ga čeka meč protiv Argentinca…

Još jednom je opravdao Borna Ćorić status prvog nositelja na ATP Winston Salemu. Za plasman u četvrtfinale trebalo mu je slavlje protiv 94. tenisača svijeta, Amerikanca Michaela Mmoha i to je ostvario.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dva sata i 49 minuta trebalo je Ćoriću da s 2:1 u setovima pobjedi protiv Amerikanca. Bolji je bio Ćorić, 29. na ATP ljestvici, sa 6:4, 6:7, 6:3.

Osim u drugom setu, koji Amerikanac uspio dobiti u tie-breaku, za Ćorića nije bilo većih problema u ovom meču. U prvom setu napravio je break za 5:4 u gemovima i onda uzeo set, a u posljednjem nije iskoristio dvije meč lopte kod 5:2, ali to je učinio u idućem servisu.

U četvrtfinalu će Ćoriću protivnik biti 100. tenisač svijeta, Argentinac Juan Manuel Cerundolo. Ovo će im biti prvi međusobni susret.