Premier liga, 3. kolo, 26.08.2023, 13:30 h
Bournemouth 0:2 Tottenham
Tottenham

Tottenham slavio kod Bournemoutha, Perišić sudjelovao kod drugog pogotka

Branimir Korać • subota, 26.08.2023.

U prvom susretu trećeg kola engleske Premier lige, Tottenham je u gostima slavio s 2:0 protiv Bournemoutha. Bournemouth je tako i nakon ovog kola bez pobjede ove sezone...

Treće kolo Premier lige otvorili su Bournemouth i Tottenham, a Spursi su nastavili s dobrim igrama na početku sezone te su upisali drugu ovosezonsku pobjedu slaveći s 2:0.

Igraj na utakmice Premier lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ivan Perišić nije bio u prvih 11 već je susret počeo na klupi, ali ušao je u drugom poluvremenu i još jednom ostavio trag pokazavši kako ima za njega mjesta u Tottenhamu.

Tottenham je poveo već u 17. minuti pogotkom Jamesa Maddisona koji se odlično snašao nakon što je dobio loptu u 16 metara te ju je poslao u mrežu.

U završnici prvog dijela imao je Tottenham još dvije dobre situacije preko Richarlisona, ali nije došao do novog pogotka.

U drugom dijelu Bournemouth nije izgledao loše, solidno je krenuo i Postecoglu je nakon 15 minuta krenuo s promjenama. Tu je u igru ušao Perišić koji je ubrzo dao doprinos u pogotku za 2:0.

Hrvatski reprezentativac dao je dobru loptu na lijevu stranu za Udogieja koji šalje loptu u 16 metara gdje do nje dolazi Dejan Kuluševski i zabija za 2:0.

Tu je priči bio kraj, domaćin nije imao snage za povratak u utakmicu. Imao je do kraja susreta Perišić i priliku za treći pogodak, ali bio je za nijansu neprecizan.

Spursi su tako barem privremeno zasjeli na vrh s osvojenih sedam od devet bodova.