Crna Gora povela u Litvi u 89. minuti, ipak uzela samo bod

Mihaela Bradovski • četvrtak, 07.09.2023.

U susretu petog kola skupine G kvalifikacija za Europsko prvenstvo, Crna Gora je ispustila pobjedu u gostima kod Litve. Iako je povela u završnici, morala se zadovoljiti bodom...

Niti nakon četvrte utakmice u skupini, Litva ne zna za pobjedu. Upisala je drugi remi, jednako kao i Crna Gora s kojom je remizirala 2:2.

Igraj na utakmice kvalifikacija za EP na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U zanimljivom dvoboju Crna Gora je propustila veliku priliku, tražila je u Kaunasu sva tri boda, a na kraju je doživjela razočaranje.

Sve do 70. minute pogodaka nije bilo, a onda je domaćin došao do gola zahvaljujući Gytisu Paulauskasu koji je pogodio za 1:1.

Međutim Crna Gora ipak radi preokret, u 78. minuti Nikola Krstović poravnava da bi u 89. minuti Stefan Savić pogodio za 2:1.

U tim trenucima činilo se da će Crna Gora do sva tri boda, ali u 94. minuti domaćin poravnava preko Fedora Cernycha i baca goste u očaj.