Skočić: 'Moramo isprobavati jer u obrani nemamo igrače koji su standardni u klubu'

Mihaela Bradovski • petak, 08.09.2023.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine jučer je u Koprivnici odigrala prijateljsku utakmicu protiv Slaven Belupa s kojim je remizirala 1:1...

Pred mladom hrvatskom nogometnom reprezentacijom do 21 godine je početak kvalifikacija za Europsko prvenstvo, a prvi protivnik bit će Farski Otoci. Uoči tog dvoboja, Hrvatska je odradila kontrolni susret protiv Slaven Belupa.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dvoboj u Koprivnici okončan je 1:1, Slaven Belupo je vodio na poluvremenu golom Ortiza, a Hrvatska je izjednačila preko Franje Ivanovića.

Izbornik Dragan Skočić svjestan je da je još dosta posla pred njim, posebno u pronalasku rješenja u obrani.

"Ovaj test nam je bio od koristi. Uspjeli smo isprobati neke stvari, dali smo priliku i svim igračima te smo mogli vidjeti tko i koliko može pomoći. Moramo neke stvari isprobavati jer jednostavno nemamo igrače u obrani koji su standardni u klubovima. Manje sam zadovoljan s prvim poluvremenom, ali cilj je ispunjen jer smo isprobali igrače", istaknuo je Skočić za Sportske novosti.