Vodeni sportovi

Primorje otvorilo kvalifikacije za Ligu prvaka pobjedom u Oradei

petak, 08.09.2023.

Kvalifikacije su sjajno počele za Riječane. Slavili su s tri pogotka razlike…

Vaterpolisti riječkog Primorja otvorili su sjajno kvalifikacijski turnir Lige prvaka u rumunjskoj Oradei. Prvi protivnik bili su im domaćini CSM Digi Oradea, a Primorje je slavilo s 10:7.

Igraj na vaterpolske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mlada momčad Igora Hinića slavila je bez ozlijeđenog Viktora Tončića koji je ostao u Rijeci. Domaći su imali tek dva kratkotrajna vodstva u prvoj četvrtini, a na kraju druge četvrtine Primorje je imalo vodstvo od 6:3.

Prednost do kraja nisu ispuštali i na kraju su upisali pobjedu od tri pogotka razlike.

Po dva pogotka zabili su Jaša Kadivec, Darko Brguljan, Gabrijel Burburan i Kas Te Riele, a po jedan su dodali Niko Čubranić i Lovro Paparić.