Osijek remizirao s Mađarima u prijateljskom dvoboju

Petar Jenjić • subota, 09.09.2023.

Nogometaši Osijeka odigrali su na Opus Areni prijateljsku utakmicu protiv Puškaš Akademije. Dvoboj je završio bez pobjednika 1:1...

Pauzu u SuperSport HNL-u nogometaši Osijeka iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice. Na Opus Arenu u goste je stigla mađarska Puškaš Akademije, a riječ je o klubu s kojim su Bijelo-plavi usko povezani.

Igraj na Rijeka - Osijek na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mađarska ekipa u novu je sezonu ušla s 11 osvojenih bodova nakon šest odigranih kola, a danas je protiv trenutno druge momčadi hrvatskog prvenstva odigrala bez pobjednika - 1:1.

Gostujuća ekipa stigla je do vodstva nakon samo šest minuta igre, a poentirao je Zsombor Gruber. Već šest minuta kasnije Osijek je postavio konačan rezultat preko Andrea Duartea koji je tako došao do prvijenca u dresu novog kluba.

Dodajmo i to da su kao uvertiru prijateljsku utakmicu odigrali juniori ova dva ista kluba. Osijek je slavio s 3:0, a strijelci su bili: Ivančan, Barišić i Svraka.