U-18: Hrvatska u golijadi remizirala s Austrijom

hns.family, Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.09.2023.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 18 godina remizirala je i u drugoj prijateljskoj utakmici međunarodnog turnira. Ovoga puta, u susretu sa šest golova, odigrala je neriješeno s Austrijom...

Nakon uvodnih 4:4 s Poljskom, hrvatski reprezentativci do 18 godina odigrali su neriješenih 3:3 s Austrijom. U drugom je kolu međunarodnog prijateljskog turnira snage odmjerila s vršnjacima iz Austrije.

Igraj na Island - BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon samo deset minuta igre Hrvatska je povela preko Ivkovića, no od 25. do 30. minute Austrija postiže tri pogotka - jedan Polstera i dva Oliviera. Međutim, odmah potom zaostatak Jarnijevih izabranika smanjio je Lončar.

Isti je igrač u 58. minuti pogodio za konačnih 3:3, a Hrvatska će u posljednjem, trećem kolu igrati protiv Saudijske Arabije. Taj je susret na rasporedu 12. rujna u 12:00 u Nedelišću.

Hrvatska: Letica, Skelin (46' Utrobičić), Matković (46' Majić), Hodak, Rešetar (46' Sušak), Zubović, Čalušić (59' Levak), Ivković (59' Baždarić), Ivančić (46' Skoko), Lončar (59' Kardum), Lalić (46' Babić). Izbornik: R. Jarni.

AUTOR: HNS-cff.hr