Iva Primorac nadigrala više od 300 mjesta bolje rangiranu tenisačicu

Petar Jenjić • utorak, 12.09.2023.

Hrvatska tenisačica Iva Primorac prošla je drugo kolo na ITF turniru u Skoplju. U dva je seta bila bolja od brazilske predstavnice Gabriele Ce...

Nakon plasmana u polufinale 25 tisuća dolara vrijednog turnira u Trstu, Iva Primorac ovog tjedna igra na 40 tisuća dolara vrijednom turniru u Skoplju.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 683. tenisačica svijeta jučer je prošla prvo kolo, a danas je stigla do nove pobjede. S druge strane mreže stajala je 320. tenisačica svijeta, Gabriela Ce iz Brazila.

Hrvatska predstavnica slavila je u prvom međusobnom dvoboju sa 6:4, 6:2 nakon jednog sata i 34 minute provedene na terenu. Iskoristila je svih šest break šansi, naspram tri koliko je iskoristila njena protivnica iz isto toliko prilika.

U osmini finala Primorac će igrati protiv bolje iz dvoboja između Fanny Ostlund i hrvatske predstavnice Tene Lukas.