Talijani slavili protiv Ukrajine, novi stoper Osijeka zabio u pobjedi Sjeverne Makedonije

Krešimir Milić • utorak, 12.09.2023.

Sjeverna Makedonija ostala je neporažena na rujanskom reprezentativnom okupljanju. Talijani su se nakon remija s njima iskupili pred svojim navijačima pobjedom protiv Ukrajine…

Talijani su nakon novog šoka, ovog puta remija, sa Sjevernom Makedonijom dočekali danas Ukrajince koji su izvukli remi s Englezima prije ove utakmice. Od šoka su se Talijani oporavili pobjedom 2:1 u Milanu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dvostruki strijelac za Italiju bio je Frattesi koji je zabio u 12. i 29. minuti, a Jarmolenko je zabio za Ukrajinu u 41. minuti. Italija i Ukrajina imaju trenutno po sedam bodova, a Talijani su na drugom mjestu dok Ukrajinci drže treće.

U njihovoj skupini C danas je igrala i Sjeverna Makedonija koja je gostovala kod Malte. Ostala je Sjeverna Makedonija na ovom rujanskom reprezentativnom okupljanju bez poraza slavljem 2:0 u gostima kod Maltežana.

U vodstvo je Sjevernu Makedoniju doveo Elmas golom u 5. minuti, a na 2:0 postavio je rezultat novi stoper Osijeka Jovan Manev.

Sjeverna Makedonija drži četvrto mjesto sa sedam bodova koliko imaju Italija i Ukrajina, a Malta je na začelju skupine C bez bodova.