Al Wehda slavila protiv Damaca, Antolić odigrao cijeli susret

Krešimir Milić • četvrtak, 14.09.2023.

Obrana Damaca nije imala rješenje za bivšeg napadača Manchester Uniteda koji je zabio hat-trick. Momčad hrvatskog veznjaka poražena je na gostovanju…

U šestom kolu saudijskog prvenstva Al Wehda slavila je s 4:2 protiv Damaca na domaćem terenu. Ključni igrač u pobjedi domaćih bio je nekadašnji napadač Manchester Uniteda Odion Ighalo koji je hat-trickom praktički riješio susret.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ighalo je doveo domaće u vodstvo u 17. minuti, a gosti preko Ceesaya dolaze do izjednačenja u 36. minuti. Veliki problem za goste dogodio se u 43. minuti kad je Al Rashidi dobio crveni karton nakon čega je domaćima olakšan put prema pobjedi.

Svoj drugi zgoditak zabio je Ighalo u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela s bijele točke, a na 3:1 postavlja u 52. minuti. Strijelac za 4:1 bio je Goodwin u 62. minuti, a na 4:2 konačan rezultat je postavio Faqihi u 83. minuti.

Za gostujuću momčad cijeli susret odigrao je hrvatski veznjak Domagoj Antolić.

Al Wehda se nalazi na sedmom mjestu s devet bodova u prvenstvu, dok je Damac na 16. s tri boda.