Sjajan nastup Alena Halilovića, gol i asistencija u novoj pobjedi

Mihaela Bradovski • nedjelja, 17.09.2023.

U petom kolu nizozemskog prvenstva Fortuna je ugostila Volendam i upisala je pobjedu 3:1. Sjajan je bio Alen Halilović koji je predvodio domaćina na putu do nova tri boda...

Fortuna Sittard niti nakon petog kola ne zna za poraz. Drugu pobjedu upisala je na svom travnjaku protiv Volendama kojeg je svladala s 3:1.

Igraj na utakmice nizozemskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

I dok Fortuna ima odličan ulazak u sezonu, Volendam je u potpuno suprotnoj situaciji i još uvijek nema niti bod.

U ovom susretu dobro je krenuo i poveo je u završnici prvog poluvremena pogotkom australskog reprezentativca Garanga Kuola.

Domaćin je ipak bio bolji i to mu se na kraju isplatilo. Predvođen raspoloženim Alenom Halilovićem odnio je pobjedu.

U 59. minuti Halilović je asistirao Oguzhanu Ozyakupu za poravnanje, a sedam minuta kasnije Tijjani Noslin zabija za preokret.

Točku na i u 89. minuti stavio je Halilović. Ivo Pinto sjajno ga je proigrao, Halilović je odlično primio loptu, oslobodio se dvojice čuvara i pogodio u donji kut.

Nedugo zatim izašao je iz igre za zaslužene ovacije. Osim njega nastupio je i Ivor Pandur koji je bio nemoćan kod gola Kuola.