Kristijan Bistrović i Angelo Henriquez spasili Baltiku od poraza

Branimir Korać • nedjelja, 17.09.2023.

U osmom kolu ruskog prvenstva Baltika je u Kaliningradu ugostila Rostov i upisala remi 2:2. U vrlo zanimljivom susretu gubila je do 86. minute 0:2...

Baltika iz Kaliningrada izbjegla je čak sedmi poraz i pomaknula se s posljednjeg mjesta na ljestvici. Velike zasluge za to nosi bivši HNL dvojac.

Igraj na utakmice ruskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U drugom poluvremenu u igru su ušli nekadašnji napadač Dinama Angelo Henriquez i bivši mladi hrvatski reprezentativac Kristijan Bistrović te su vratili svoju momčad iz minusa.

Prvo je Henriquez točno 20 minuta nakon ulaska u igru, u 86. minuti smanjio zaostatak i pružio nadu domaćinu, a onda je Bistrović u 91. minuti izjednačio na 2:2 i donio bod.

Rostov je imao prednost na poluvremenu, u prvom dijelu poveo je s 2:0 golovima Danila Utkina i Jegora Goljenkova.