Frosinone velikim preokretom stigao do pobjede protiv Sassuola

Krešimir Milić • nedjelja, 17.09.2023.

Do druge prvenstvene pobjede stigli su nogometaši Frosinonea na domaćem terenu. Sassuolo je imao vodstvo od 2:0, ali domaći su uspjeli preokrenuti…

Treću utakmicu u nizu odigrali su nogometaši Frosinonea bez poraza, a u 4. kolu Serie A velikim preokretom protiv Sassuola na domaćem terenu stigli su do pobjede 4:2.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sassuolo je poveo u prvom poluvremenu 2:0 golovima Andree Pinamontija u 7. i 24. minuti, a na kraju prvog dijela smanjio je Walid Cheddira s bijele točke u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Preokret domaćih krenuo je u 70. minuti kad je Luca Mazzitelli izjednačio na 2:2, a isti igrač u 76. pogađa za vodstvo Frosinonea.

Konačni rezultat na 4:2 postavio je Pol Lirola u šestoj minuti sudačke nadoknade. Hrvatski reprezentativac Martin Erlić odigrao je cijeli susret za Sassuolo koji se trenutno nalazi na 16. mjestu Serie A, a Frosinone je šesti sa sedam bodova.

U istom terminu susreli su se Monza i Lecce, a susret je završio remijem 1:1. Gosti su došli u vodstvo golom Nikole Krstovića u 3. minuti iz jedanaesterca, a u 24. je za domaće zabio Andrea Colpani. Hrvatski branič Marin Pongračić odigrao je cijeli susret za Lecce koji je neporažen od početka sezone i trenutno se nalaze na četvrtom mjestu s osam bodova, a Monza je 13. s četiri boda.

U ranijem terminu danas odigrali su remi bez golova Cagliari i Udinese.