Krešimir Milić • nedjelja, 17.09.2023.

Prvi vratar hrvatske reprezentacije primio je dva gola u debitantskom nastupu za Fenerbahče. Turski velikan upisao je novu pobjedu i ostao stopostotan u prvenstvu…

Prvi nastup od transfera iz Dinama upisao je hrvatski reprezentativac Dominik Livaković u dresu Fenerbahčea. Turski velikan je u 5. kolu turske Super lig dočekao Antalyaspor i slavio s 3:2.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Livakovića je danas dva puta matirao Adam Buksa, a prvi put je zabio poljski napadač u 31. minuti za vodstvo gostiju(ovdje pogledajte pogodak). Fener je izjednačio golom Edina Džeke u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, a u vodstvo dolaze golom Irfana Cana Kahvecija u 56. minuti.

Gosti su uspjeli izjednačiti drugim golom Bukse u 64. minuti, ali za pobjedu Fenera zabija njegov sunarodnjak Sebastian Szymanski u 80. minuti.

Nastavio se tako niz pobjeda turskog velikana koji drži prvo mjesto u prvenstvu s 12 bodova. Antalyaspor je još uvijek bez pobjede i nalazi se na 14. mjestu s tri boda.