Bayer Leverkusen deklasirao Hacken, Qarabag slavio protiv Moldea

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Nijemci su demonstrirali silu protiv švedske momčadi. Momčad Xavija Alonsa slavila je s 4:0…

Bayer Leverkusen - Hacken 4:0

Za Bayer Leverkusen ne bi trebalo biti većih problema u grupnoj fazi Europske lige ove sezone. Pokazala je to već prva utakmica u kojoj su demonstrirali silu protiv švedskog Hackena slavljem od 4:0.

Od 10. minute vodili su golom Floriana Wirtza, a u 16. je na 2:0 povisio Amine Adli.

Nastavili su puniti mrežu gostiju i u drugom dijelu kad je u 66. minuti na 3:0 povisio Victor Boniface, a na 4:0 rezultat je u 70. minuti postavio Jonas Hofmann.

Nakon prvog kola grupne faze momčad Xavija Alonsa je na vrhu ljestvice u skupini H.

Qarabag – Molde 1:0

Minimalnu pobjedu upisao je Qarabag na domaćem terenu protiv norveškog Moldea.

Strijelac jedinog zgoditka na susretu bio je Leandro Andrade koji je u 55. minuti zabio za 1:0, a pokazat će se kasnije i konačan rezultat.

S ovom pobjedom Qarabag je na drugom mjestu u skupini nakon prvog kola grupne faze Europske lige.