Lecce i dalje ne zna za poraz, novom pobjedom stigao do drugog mjesta

Mihaela Bradovski • petak, 22.09.2023.

Odigrana su prva dva susreta petog kola Serie A. Lecce je nastavio s odličnim igrama i upisao je novu pobjedu, a Salernitana je remizirala protiv Frosinonea...

Nikada u povijesti Lecce nije imao ovako dobar ulazak u sezonu. U prvih pet kola ostao je neporažen, a nakon što je slavio protiv Genoe s 1:0, skočio je na drugu poziciju na ljestvici.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na putu do pobjede pomogao mu je neoprezni branič gostiju Aaron Martin koji je već u 36. minuti morao napustiti teren zbog dva žuta kartona.

S igračem više Lecce je uspio doći do pobjede i to golom Remija Oudina koji je pogodio u 83. minuti za pobjedu.

U domaćem sastavu vrlo dobru utakmicu odradio je Marin Pongračić, a kod gostiju Milan Badelj igrao je do 76. minute.

Iako je bila bolji protivnik, Salernitana nije uspjela doći do pobjede protiv Frosinonea. U konačnici se morala zadovoljiti remijem 1:1 te tako ostaje bez pobjede i nakon petog kola.

Frosinone je poveo u 12. minuti golom Simonea Romagnolija i držao je to vodstvo sve do početka drugog dijela kada Jovane Cabral nakon kornera poravnava na 1:1.

Domagoj Bradarić odigrao je cijelu utakmicu i bio među boljim pojedincima kod domaćina. Kod gostiju Karlo Lulić ostao je na klupi.