Livaković branio u pobjedi Fenerbahčea, slavlje Rebićevog Bešiktaša

Petar Jenjić • nedjelja, 24.09.2023.

Odigrane su još tri utakmice šestog kola turskog prvenstva, a od hrvatskih nogometaša nastupio je samo Dominik Livaković. Njegov Fenerbahče slavio je u gostima kod Alanyaspora...

Na maksimalnom učinku ostao je Fenerbahče koji je u sklopu petog kola turskog prvenstva slavio u gostima kod Alanyaspora. Jedan pogodak odlučio je pobjednika.

Igraj na utakmice turskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Junak je bio Irfan Can Kahveci koji je poentirao u 43. minuti. Za goste je cijelu utakmicu na golu bio Dominik Livaković, a prema njegovim vratima Alanyaspor uputio je tek jedan udarac u okvir.

Pobjedama u prvenstvu vratio se Bešiktaš koji je na domaćem terenu bio bolji od Kayserispora rezultatom 2:1. Sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu.

Gosti su poveli preko Carlosa Manea, a preokret su Bešiktašu donijeli Vincent Aboubakar i Alex Oxlade-Chamberlain. Za domaćina nije nastupio Ante Rebić.

Ankaragucu i Konyaspor remizirali su 1:1, a pogotke su postizali Riad Bajić i Ahmet Oguz. Za gostujuću ekipu nisu nastupili Robert Murić i Niko Rak.