Nova velika pobjeda Sassuola, prekinuli su stopostotni učinak Intera

Krešimir Milić • srijeda, 27.09.2023.

Drugo kolo zaredom nogometaši Sassuola su upisali veliku pobjedu. Martin Erlić je igrao do 81. minute…

Inter – Sassuolo 1:2

Novi veliki skalp upisali su nogometaši Sassuola i to drugu utakmicu zaredom. Nakon velike pobjede protiv Juventusa u prošlom kolu sad su zaustavili stopostotni učinak Intera u Serie A. Slavili su u gostima na San Siru s 2:1.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Inter je nakon prvog dijela vodio 1:0, a strijelac je bio Dumfries koji je zabio u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. No, u drugom dijelu Sassuolo kreće puno više napadački, a Inter ostaje inertan u napadu s tek dva udarca od početka drugog poluvremena.

Do izjednačenja je Sassuolo došao golom Bajramija i 54. minuti, a do zgoditka za vodstvo u 63. kad je zabio Berardi.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić započeo je susret za Sassuolo, a igrao je do 81. minute kad je zamijenjen.

Inter je ostao vodeći s 15 bodova i nakon poraza u 7. kolu Serie A, a Sassuolo se nalazi na osmom mjestu s devet bodova.

Lazio – Torino 2:0

Nakon niza od tri utakmice bez pobjede stigla je prva za Lazio koji je prekinuo niz od tri utakmice bez poraza Torina. Lazio je slavio protiv Torina s 2:0.

Nešto veću inicijativu imao je Torino u prvom dijelu, ali momčad Ivana Jurića nije uspjela do zgoditka. Zato je Lazio u drugom dijelu, a strijelac za vodstvo bio je Vecino u 56. minuti. Vodstvo je na 2:0 povećao Zaccagni u 75. minuti.

Nikola Vlašić odradio je cijeli susret u dresu Torina koji se sad nalazi na 10. mjestu s osam bodova, a Lazio im se približio na bod razlike i nalazi se jedno mjesto ispod na prvenstvenoj ljestvici.

Napoli – Udinese 4:1

Čini se da su se riješile nesuglasice u Napoliju nakon prošle utakmice jer danas su na domaćem terenu u 6. kolu deklasirali Udinese. Slavili su aktualni prvaci s 4:1 protiv Udinesea, a jedan od strijelaca je bio i Victor Osimhen jedan od aktera spomenutih nesuglasica.

Poveo je Napoli golom Zielinskog u 19. minuti iz jedanaesterca, a Osimhen je u 39. povisio na 2:0.

Kvaratškelia je bio strijelac u 74. za 3:0, a gosti su smanjili preko Samardžića u 81. na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Simeone u 82. minuti.

Napoli je trenutno na petom mjestu s 11 bodova, a Udinese se nalazi u zoni za ispadanje na 18. mjestu s tri boda.