Bivši napadač Hajduka zabio dva gola u porazu od RB Leipziga

Krešimir Milić • srijeda, 27.09.2023.

Leipzig se plasirao u drugo kolo DFB Pokala, a drugoligaš mu je pružio jak otpor. Za Wehen je postigao dva zgoditka Ivan Prtajin…

Očekivani plasman u drugo kolo DFB Pokala ostvario je RB Leipzig pobjedom 3:2 protiv drugoligaša Wehena.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Krenulo je za RB Leipzig sve idealno golovima Emila Forsberga u 7. i Benjamina Šeška u 18. minuti, a domaći su pružili dobar otpor i smanjili vodstvo gostiju u 41. minuti kad je zabio prvi gol na susretu bivši napadač Hajduka Ivan Prtajin.

Leipzig je povisio vodstvo drugim golom Šeška na susretu u 70. minuti, a tri minute kasnije strijelac je ponovno bio Prtajin golom za 3:2.

Prtajin je ove sezone zabio ukupno četiri gola za Wehen. Dva je postigao u prvenstvu, a dva danas u Kupu. Protiv Leipziga je odigrao cijeli susret, a u 87. minuti u igru je ušao i Franko Kovačević za domaću momčad.